Pomoc

Najczęstsze pytania

Program WaCaDe zostanie wdrożony do sprzedaży komercyjnej w 2 połowie 2021r. Do tego czasu aplikacja jest bezpłatnie udostępniana na okres testerski.

Program WaCaDe powstał dla szerokiej grupy stolarzy, monterów, projektantów, pomiarowców, którzy w kilka minut nawet bezpośrednio u klienta zaprojektują, zwizualizują i wycenią zabudowę oraz sporządzą ofertę wraz z projektem w formie pdf i jpg. Badając rynek odkryliśmy niszę w której część osób ma spore problemy z obsługą skomplikowanych w obsłudze "kombajnów cad'owskich" gdzie zaprojektowanie prostej szafy zajmuje 2-3 krotnie więcej czasu.

Precyzyjne wyceny szaf i mebli korpusowych zajmują kilka minut. Bezproblemowe są wszelkie modyfikacje wymiarów korpusu podczas projektowania, zamiany kolejności modułów, kopiowanie zaprojektowanych układów wewnątrz mebli jak drzwi rozsuwanych. Zmiany dynamiczne zawartości i wymiarowania projektowanego korpusu to największa zaleta naszej aplikacji, to jedyny program na rynku z takimi funkcjonalnościami. Przetestuj bezpłatnie.

Badając rynek odkryliśmy zapotrzebowanie na proste i intuicyjne narzędzie do pracy w biurze jak i w terenie. Funkcje aplikacji zostały skonfigurowane do pracy na laptopie przy wykorzystaniu touchpad'a i skrótów klawiaturowych. Klient aktywnie uczestniczący przy powstawaniu projektu i podglądu zabudowy dzięki niespotykanym funkcjom korygowania i dynamicznej zmiany w projekcie jest wstanie uzyskać natychmiast satysfakcjonujący obraz projektowanego mebla.

Intuicyjne menu kontekstowe oraz podręczne pojawiające adekwatnie do wykonywanej czynności, dynamiczne obrazowanie i wymiarowanie elem. w projekcie którą chcemy zaprojektować to podstawowe kryteria przy tworzeniu aplikacji. Pomysł na WaCaDe powstał w głowach stolarzy a programiści opierając się na wskazówkach i wytycznych funkcjonalności stworzyli produkt. Cały proses projektowania odbywa się bez przełączania między oknami - wszystko zawsze jest widoczne na ekranie.

Jako pierwsi wdrożymy narzędzie umożliwiające dynamiczny podgląd operacji wewnątrz projektowanego korpusu co niedostępne jest w systemach cad -owskich. Np. "chwytając" przesuwając ściankę działową półki w sąsiadujących modułach dynamicznie dopasowują wymiary do zmienianych szer. a np. przesuwając np. półkę nad szufladami zmieniamy ich wysokość - wszystko dopasowuje się na wizualizacji. Raportowanie jest zautomatyzowane ale znając potrzeby stolarzy wszelkie korekty zapasów na szer. i wys. możemy dokonywać "ręcznie" w raporcie. Założenie aplikacji jest takie, że nie ma idealnego budynku a formatki można przy pomiarze bezpośrednio skorygować ręcznie w raporcie aby wyliczenia formatek o niedoskonałości i krzywizny wnęk były dopasowane do zabudowy w raportach.

Konkurencyjne programy typu; PRO100, Kd Max, Cad Projekt, Corpus stworzone są przez informatyków (często bez konsultacji ze stolarzami) dla wielkich biur projektowych, firm tworzących projekty kuchni, zabudowy w oparciu o rysunek techniczny budynku. Tworzone projekty mają na celu ukazanie pomieszczeń w renderowanych wizualizacjach aby zobrazować klientom pomysł na zabudowanie meblami pomieszczeń.

Już za kilka złotych dziennie można stać się użytkownikiem aplikacji. Użytkownik instaluje u siebie na laptopie program i otrzymuje podstawowe użyteczności, wykupienie licencji umożliwi korzystanie z pełnej funkcjonalności.

Osoby obcujące na codzień z klientami wiedzą, że mając gotowy projekt szafy klient wprowadza zmiany pytając np; "ile kosztuje taka zabudowa jak głębokość będzie 60cm ale ile 70cm" albo proszę przenieść szuflady a lewej na prawą stronę czy proszę zmienić szer szuflad o 2cm a moduł obok poszerzyć - WaCaDe zostało przymyślane przez osoby które na codzień borykają się z takimi sytuacjami.

W filmach instruktażowych omówimy dla Państwa wszelkie szczegóły działania i funkcjonalności programu o instalacji, uruchomienia do wykonania gotowego projektu, wyceny i raportowania.

Zamrażanie środków w zakup skomplikowanych programów, bibliotek, kluczy sprzętowych to przeszłość. WaCaDe płaci się każdy dzień używania a aktualizacje, biblioteki materiałów i skolenia zawsze są bezpłatne.

Model biznesowy innych firm; to po złapaniu klienta związanego zakupionym oprogramowaniem, którego nie może odsprzedać a także nie tanim szkoleniom zachęcać poprzez dzielenie programu na moduły i rozwijanie opcji przymusić niejako do kupowania kolejnych części oprogramowania. Nowe moduły nie pasują do poprzednich a to skutkuje sprzedażą aktualizacji, nowych wersji app i kolejnych szkoleń.

Filmy instruktażowe

Na naszym profilu na platformie Youtube znajdują się filmy, które pomogą Ci z podstawowymi zagadnieniami z obsługi programu.

Przejdź

Testuj darmowy program do projektowania mebli

Używaj bezpłatnie program nawet na kilka miesięcy, skorzystaj z nieodpłatnych szkoleń online. Program darmowy w wersji testerskiej.

Biuro

61 810 55 20 601 719 742 Długa 6 Luboń 62-030