Pomoc

Najczęstsze pytania

Program WaCaDe zostanie wdrożony do sprzedaży komercyjnej pod koniec 2021r. Do tego czasu aplikacja jest bezpłatnie udostępniana na okres testerski.

Program WaCaDe powstał dla szerokiej grupy stolarzy, monterów, projektantów, pomiarowców, którzy w kilka minut nawet bezpośrednio u klienta zaprojektują, zwizualizują i wycenią zabudowę oraz sporządzą ofertę wraz z projektem w formie pdf i jpg. Badając rynek odkryliśmy niszę w której część osób ma spore problemy z obsługą skomplikowanych w obsłudze "kombajnów cad'owskich" gdzie zaprojektowanie prostej szafy zajmuje 2-3 krotnie więcej czasu.

Precyzyjne wyceny szaf i mebli korpusowych zajmują kilka minut. Bezproblemowe są wszelkie modyfikacje wymiarów korpusu podczas projektowania, zamiany kolejności modułów, kopiowanie zaprojektowanych układów wewnątrz mebli jak drzwi rozsuwanych. Zmiany dynamiczne zawartości i wymiarowania projektowanego korpusu to największa zaleta naszej aplikacji, to jedyny program na rynku z takimi funkcjonalnościami. Przetestuj bezpłatnie.

Badając rynek odkryliśmy zapotrzebowanie na proste i intuicyjne narzędzie do pracy w biurze jak i w terenie. Funkcje aplikacji zostały skonfigurowane do pracy na laptopie przy wykorzystaniu touchpad'a i skrótów klawiaturowych. Klient aktywnie uczestniczący przy powstawaniu projektu i podglądu zabudowy dzięki niespotykanym funkcjom korygowania i dynamicznej zmiany w projekcie jest wstanie uzyskać natychmiast satysfakcjonujący obraz projektowanego mebla.

Intuicyjne menu kontekstowe oraz podręczne pojawiające adekwatnie do wykonywanej czynności, dynamiczne obrazowanie i wymiarowanie elem. w projekcie którą chcemy zaprojektować to podstawowe kryteria przy tworzeniu aplikacji. Pomysł na WaCaDe powstał w głowach stolarzy a programiści opierając się na wskazówkach i wytycznych funkcjonalności stworzyli produkt. Cały proses projektowania odbywa się bez przełączania między oknami - wszystko zawsze jest widoczne na ekranie.

Jako pierwsi wdrożymy narzędzie umożliwiające dynamiczny podgląd operacji wewnątrz projektowanego korpusu co niedostępne jest w systemach cad -owskich. Np. "chwytając" przesuwając ściankę działową półki w sąsiadujących modułach dynamicznie dopasowują wymiary do zmienianych szer. a np. przesuwając np. półkę nad szufladami zmieniamy ich wysokość - wszystko dopasowuje się na wizualizacji. Raportowanie jest zautomatyzowane ale znając potrzeby stolarzy wszelkie korekty zapasów na szer. i wys. możemy dokonywać "ręcznie" w raporcie. Założenie aplikacji jest takie, że nie ma idealnego budynku a formatki można przy pomiarze bezpośrednio skorygować ręcznie w raporcie aby wyliczenia formatek o niedoskonałości i krzywizny wnęk były dopasowane do zabudowy w raportach.

Konkurencyjne programy typu; PRO100, Kd Max, Cad Projekt, Corpus stworzone są przez informatyków (często bez konsultacji ze stolarzami) dla wielkich biur projektowych, firm tworzących projekty kuchni, zabudowy w oparciu o rysunek techniczny budynku. Tworzone projekty mają na celu ukazanie pomieszczeń w renderowanych wizualizacjach aby zobrazować klientom pomysł na zabudowanie meblami pomieszczeń.

Już za kilka złotych dziennie można stać się użytkownikiem aplikacji. Użytkownik instaluje u siebie na laptopie program i otrzymuje podstawowe użyteczności, wykupienie licencji umożliwi korzystanie z pełnej funkcjonalności.

Osoby obcujące na codzień z klientami wiedzą, że mając gotowy projekt szafy klient wprowadza zmiany pytając np; "ile kosztuje taka zabudowa jak głębokość będzie 60cm ale ile 70cm" albo proszę przenieść szuflady a lewej na prawą stronę czy proszę zmienić szer szuflad o 2cm a moduł obok poszerzyć - WaCaDe zostało przymyślane przez osoby które na codzień borykają się z takimi sytuacjami.

W filmach instruktażowych omówimy dla Państwa wszelkie szczegóły działania i funkcjonalności programu o instalacji, uruchomienia do wykonania gotowego projektu, wyceny i raportowania.

Zamrażanie środków w zakup skomplikowanych programów, bibliotek, kluczy sprzętowych to przeszłość. WaCaDe płaci się każdy dzień używania a aktualizacje, biblioteki materiałów i skolenia zawsze są bezpłatne.

Model biznesowy innych firm; to po złapaniu klienta związanego zakupionym oprogramowaniem, którego nie może odsprzedać a także nie tanim szkoleniom zachęcać poprzez dzielenie programu na moduły i rozwijanie opcji przymusić niejako do kupowania kolejnych części oprogramowania. Nowe moduły nie pasują do poprzednich a to skutkuje sprzedażą aktualizacji, nowych wersji app i kolejnych szkoleń.

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi programu w pdf

Na naszym profilu na platformie Youtube znajdują się filmy, które pomogą Ci z podstawowymi zagadnieniami z obsługi programu.

Przejdź

Testuj darmowy program do projektowania mebli

Używaj bezpłatnie program nawet na kilka miesięcy, skorzystaj z nieodpłatnych szkoleń online. Program darmowy w wersji testerskiej.

Biuro

61 810 55 20 601 719 742 Długa 6 Luboń 62-030